Menu

NeoNail Professional

Nieoficjalny blog sklepu z akcesoriami do stylizacji paznokci

header photo

Zestawy lakierów hybrydowych

Kobieta zmienną jest – to uniwersalne powiedzenie odnosi się także do kobiecych dłoni. Płeć piękna uwielbia kolorystyczne eksperymenty na paznokciach, a nasz sklep NeoNail Professional doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Warto rozważyć zakup zestawów lakierów do paznokci hybrydowych, które dzięki swojej różnorodności dają ogromne możliwości w zakresie stylizacji paznokci.

Twój idealny zestaw lakierów do paznokci hybrydowych

Poszukujesz inspiracji na idealny zestaw lakierów hybrydowych? Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie konfiguratora zestawów i dobierz kolory lakierów, które lubisz najbardziej. Puść wodze fantazji i skuś się na nawet z pozoru najbardziej szalone lakiery hybrydowe. Warto być na bieżąco z aktualnie dostępnymi zestawami lakierów do paznokci hybrydowych. Oferta jest często aktualizowana i uatrakcyjniana. Pojawiają się również ciekawe promocje cenowe na zestawy lakierów.

 

Zestawy lakierów do hybryd - co wybrać?

Zainspiruj się ofertą NeoNail Professional i samodzielnie skomponuj fantastyczne zestawy lakierów hybrydowych.

 

Oto przykładowe zestawy lakierów hybrydowych, które NeoNail Professional poleca swoim Klientkom:

  • Zestaw Pastel Romance – przepięknie zapakowany, limitowany zestaw sześciu lakierów hybrydowych (każdy o pojemności 3 ml) o niezwykle kobiecej, pastelowej kolorystyce. Lakiery hybrydowe z tego zestawu wchodzą w skład naszej kolekcji Pastel Romance. Każdy z lakierów stanowi niezastąpiony dodatek do delikatnych kobiecych outfitów, wśród których warto wymienić chociażby stylizacje boho, tak bardzo popularne w ostatnim czasie.
  • Zestaw Aquarelle Trio Set – zestaw służący do wykonania fantastycznych akwarelowych stylizacji na paznokciach. Bogactwo płynnie zmiksowanych kolorów i egzotycznych zdobień nie wychodzi teraz z mody. W ten zestaw powinna zaopatrzyć się każda profesjonalna stylistka paznokci, aby móc wykonywać tego typu trendy manicure hybrydowy. Zestaw zawiera 2 lakiery hybrydowe Aquarelle, 3 pędzelki do wykonywania zdobień oraz hybrydową bazę Aquarelle.
  • Zestaw Aquarelle Duo Set – jest zestawem, w którym znajduje się lakier hybrydowy dowolnie wybrany z kolekcji Aquarelle. Do zestawu dołączona jest baza Aquarelle (do wyboru Clear lub White). Uzupełnieniem zestawu jest 50 fantastycznych cyrkonii Crystal Swarovskiego.