Menu

NeoNail Professional

Nieoficjalny blog sklepu z akcesoriami do stylizacji paznokci

header photo

Urządzenia do manicure i pedicure

Wykonanie profesjonalnego manicure i pedicure hybrydowego wymaga posiadania lakierów hybrydowych, bazy, topu i kilku niezbędnych akcesoriów do stylizacji paznokci. Jednak to nie wszystko. Nie da się wykonać hybryd bez podstawowych urządzeń do manicure i pedicure. Oferta NeoNail Professional w tym zakresie jest niezwykle szeroka i dostosowana do różnych potrzeb.

Jakie urządzenia do manicure i pedicure?

W sklepie internetowym NeoNail Professional zakupisz wszystkie niezbędne urządzenia do manicure i pedicure hybrydowego. W profesjonalnym salonie kosmetycznym nie może zabraknąć urządzeń takich jak:

  • Lampy do paznokci LED/UV
  • Frezarki
  • Bezcieniowe lampy na stół
  • Pochłaniacze pyłu

Lampa do hybryd LED/UV

Urządzenie niezbędne w każdym salonie kosmetycznym, gdzie wykonywany jest manicure i pedicure. Dzięki lampie do paznokci możliwe jest skuteczne utwardzenie lakierów hybrydowych i żeli. Obecnie technologia LED cieszy się tak dużą popularnością ze względu na solidne efekty utwardzania, równomierne działanie oraz maksymalny komfort użytkowania przy mniejszym zużyciu energii. Do manicure i pedicure stosowane mogą być też lampy UV. Lampy LED i UV różnią się przede wszystkim technologią oraz czasem utwardzania – w przypadku lamp LED czas utwardzania lakierów hybrydowych jest krótszy.

 

Frezarka

Frezarka jest urządzeniem bardzo przydatnym podczas profesjonalnej stylizacji paznokci – skraca czas pracy oraz wpływa w znaczącym stopniu na jej komfort. Frezarka wykorzystywana jest podczas zabiegów manicure i pedicure. Umożliwia opiłowywanie hybryd, paznokci akrylowych i żelowych. Jest niezawodnym pomocnikiem przy precyzyjnym i bezpiecznym usuwaniu skórek. Po dołączeniu frezu hybrydowego do frezarki można szybko i skutecznie zdjąć manicure hybrydowy.

 

Bezcieniowa lampa na stół

Bezcieniowa lampa na stół świecąca białym, jasnym światłem, które korzystnie wpływa na efektywność wykonywanych czynności. Podwyższa komfort pracy każdej profesjonalnej stylistki paznokci. Umieszczona na stole podczas zabiegu manicure z maksymalną precyzją oświetla pole robocze. W ofercie NeoNail Professional znajduje się bezcieniowa lampa do postawienia na stół lub lampa, którą można przymocować bezpośrednio do blatu, oszczędzając przestrzeń na stole.

 

Pochłaniacz pyłu

Pochłaniacz pyłu jest urządzeniem, które pozytywnie wpływa na komfort podczas realizacji manicure. Podstawowym zadaniem pochłaniacza pyłu jest wsysanie zanieczyszczeń i pyłków, które powstają podczas piłowania paznokci, dzięki czemu stanowisko robocze stylistki paznokci jest utrzymywane w czystości.

 

Manicure hybrydowy na wyjazdach – latarka LED zamiast lampy

W samodzielnym wykonywaniu manicure hybrydowego na wyjazdach bardzo przydatnym urządzeniem okazuje się też latarka LED – niewielka, poręczna, zmieści się w każdej damskiej torebce. To małe urządzenie z powodzeniem może zastąpić dużą lampę do paznokci w sytuacjach, gdzie jej przewożenie jest niemożliwe lub kłopotliwe. Nowe hybrydy w trakcie wakacji? Czemu nie! Z latarką LED od NeoNail Professional to możliwe.